SKO NAGRODA I STOPNIA

Miło nam ogłosić, że kronika konkursowa SKO Daniszyn otrzymała NAGRODĘ I STOPNIA W WYSOKOŚCI 3 000zł, a tym samym została zakwalifikowana do etapu krajowego. 

Konkurs dla Szkolnych Kas Oszczędności (Konkurs dla SKO) skierowany jest do szkół uczestniczących w programie edukacyjnym SKO PKO Banku Polskiego.

W edycji 2015/2016 ponad pół tysiąca placówek z całej Polski przygotowało elektroniczną prezentację, w której zaprezentowało swoje całoroczne działania związane między innymi z: edukacją ekonomiczną, nauką ekologii, prowadzeniem bloga na platformie SzkolneBlogi.pl.

Po długich i intensywnych obradach Regionalne Komisje Ocen wybrały 361 szkół, które zdobyły nagrody: I, II i III stopnia (odpowiednio 3, 2 i 1 tys. zł).

Ponadto laureaci nagrody I stopnia zostali zakwalifikowani do etapu krajowego, w którym na 3 najlepsze placówki czekają nagrody o wartości 20 tys. zł15 tys. zł oraz 10 tys. zł. O wygranej zdecyduje Krajowa Komisja Konkursowa.

Internauci również mogą wybrać najlepszą prezentację. Wystarczy, że wezmą udział w głosowaniu na specjalnej platformie. Szkoła, która uzyska najlepszy wynik otrzyma aż 10 tys. zł. Więcej na temat głosowania w następnym wpisie.

Lista nagrodzonych szkół:

wyniki_konkursu_2016 (1)

kronika nagroda1  kronika nagroda 3